לקוחות מרוצים

 "משובח תעשיות מזון" שמחה להציג מקצת מההמלצות שלקוחותינו בחרו לפרסם:


  משה - אבא של מוריה

 

moriyaלפני כחודשיים אובחנה ביתי מוריה בת השנה וחצי כרגישה לגלוטן. הבשורה נפלה עלינו כרעם ביום בהיר. זו ילדה קטנה שלא אוהבת לאכול כל דבר. ניסינו לתת לה חטיפים שונים ומאכלים שונים. ומוריה לא אהבה כלום. עד שמצאנו את החטיף ״חפלי״ שלכם, שקיים במגוון טעמים, והוא פריך וטעים במיוחד. וב״ה הילדה מאוד מאוד אוהבת אותו. (וגם שאר הילדים חוטפים...)
בנוסף, גילינו מוצר נוסף מדהים - שקדי המרק שלכם, שכמעט לא מרגישים בהם שום הבדל בטעם מהשקדים הרגילים. מוריה מאוד אוהבת לאכול אותם במרק העוף שלה, וככה היא לא מרגישה שונה מכולם.
כמו שאתם יודעים בוודאי - ילד עם רגישות לגלוטן עד שהוא אוהב איזה מאכל ממה שמותר לו - זו שמחה גדולה והישג רציני...
תודה לכם.

 


 ציפי מירושלים

יום אחד השמים נופלים עליך, כשאתה מבין שאתה לא יכול לגעת בגלוטן יותר. בעצם, לא יום אחד. כמעט תמיד יש סימנים מקדימים. אצל ילדים יש סימנים משלהם, אבל אצל מבוגרים שזה קרה להם "פתאום" זה הרבה יותר מפתיע. התרגלתם שהכל מותר לאכילה ופתאום – אתם מוגבלים. לפעמים זו הרגשה שאתם מאד מוגבלים. טוב, אם הגעתם ל"משובח" אתם יודעים על מה אני מדברת. במקרה שלי, זה אומר שהפסקתי להכין פסטות, כי מה, אני אתחיל להכין רק מנה אחת לי כשלכל שאר המשפחה מנות אחרות? אז בחגים הכנתי פשטידות אבל לא יכולתי לגעת בהן, ולפעמים התפתיתי וכאבי הבטן לא אחרו לבוא.
ואז גיליתי את "משובח", ומאז ארוחות הצהריים שלנו כמו גם השבתות והחגים, חזרו והשתדרגו. קודם כל האטריות. התענוג הזה של אכילת "קוגל ירושלמי" ששנים נמנעתי ממנו, פתאום הוא שוב חלק מההווי. הפסטה, שהילדים כל כך אוהבים – הם לא הבחינו בהבדל לעומת פסטה רגילה, ונהנו מאד. אני דווקא הבחנתי בהבדל – אחרי אכילת פסטה רגילה מרגישים כבדות, אבל אחרי הפסטה של "משובח" הכל נשאר קליל.
פירורי הלחם של משובח ניראים קצת שונים מפירורי לחם רגילים. אבל כשיכולתי לאכול שניצל, פשוט שכחתי שזה לא שניצל "רגיל", אלא עם תחליף – הטעם מעולה, והסועדים שלא ידעו שמדובר בתחליף נטול גלוטן נהנו מאד.
שקדי המרק של "משובח" – עליהם צריך לכתוב סיפור בפני עצמו. שקדי מרק הם, לכאורה, מה ששמם מביע – קרוטונים ששמים כליווי למרק. אבל מי לא מכיר את הנשנוש הזה שלא קשור למרק בשום צורה? כשקונים שקדי מרק של "משובח", צריך לקנות כמות כפולה. הם כל כך טעימים, שהתחליף עולה על המקור, ומנשנשים אותם כל כך הרבה, שתמיד חייבים שיהיה מלאי נוסף – כי כוווווולם אוהבים אותם!
תודה רבה ל"משובח" ששנו לי וגם לבני משפחתי את החיים לטובה!!
מוצר משובח, איכותי ומצויין,
שחדר לי לחיים ומאז הוא כאן
ושינה באוכל הכל בשבת ובחול,
בגיוון ובטעם המיוחד שהוא נותן,
חובה בכל בית של רגישים לגלוטן!